En güzel mezeleri, en keşfedilesi mekan lezzetlerini
doya doya keşfetmek için 18 yaşından büyük olmalısın.

1959
6
16
Siteye giriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız!

Hayat TEK Keşfet | Cibalikapı Ataşehir

25 Nisan'da tek geçtiğimiz mekanlardan Cibalikapı Ataşehir’deydik. Ünlü sunucu Ali İhsan Varol imzalı “Hayattan Kelimeler” ile özel bir sohbet serüvenine çıktık. Bu unutulmaz keyif keşfine rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbeti eşlik etti. Cibalikapı Ataşehir’in Hayat TEK Keşfet’e özel menüsünde keşfedilesi pek çok lezzetle neşemizi bulduk. Bu özel seçki damağımızda, Ali İhsan Varol ve Mehmet Başkaya’nın güzel sohbeti ruhumuzda unutulmaz tatlar bıraktı.

DETAYLAR
25 Nisan 2019 Perşembe
Geçmiş Etkinlik
21 Mart 2019 Perşembe
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK Keşfet | Veli Usta Körfez

“Hayat Tek Keşfet” heyecanı güzel İzmir’deydi. Muhteşem körfez manzarası ve leziz lezzetleri ile Veli Usta Körfez’de buluştuk. Sevilen radyo programcısı Geveze muhabbeti koyulaştırdı, rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbeti geceyi renklendirdi.

DETAYLAR

Hayat TEK Keşfet | Zıpkın Arnavutköy

Ali İhsan Varol’un “Hayattan Kelimeler” muhabbetine ve rakı üstadı Mehmet Başkaya’nın doyumsuz sohbetine damakta eşsiz tatlar bırakan Zıpkın Arnavutköy’ün özel menüsü de eklenince unutulmaz bir gece yaşadık!

DETAYLAR
06 Mart 2019 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik
19 Şubat 2019 Salı
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK Keşfet | Koço

Koço’nun Prens Adaları ve Tarihi Yarımada’yı karşısına alan büyülü atmosferinde tarihçi ve seyahat rehberi Saffet Emre Tonguç ve Rakı Üstadı Mehmet Başkaya ile unutulmaz bir keşif gecesi yaşadık. Koço’nun geceye özel menüsü leziz tatlar bıraktı!

DETAYLAR

Hayat TEK Keşfet | Adana Onbaşılar Restoran

Hayat TEK Keşfet'in lezzet durağı bu sefer Adana’ydı. Onbaşılar Restoran’nın sıcak atmosferine Adana’nın en özel lezzetleri eşlik etti. Bu eşsiz keyif tecrübesinde yazar Aret Vartanyan’ın ezber bozan, etkileşimli “Bir ‘Dem’ Muhabbeti” eğlencesi ve rakı üstadı Mehmet Başkaya’nın doyumsuz sohbeti geceyi unutulmaz kıldı. Onbaşılar Restoran’ın özel menüsü damaklarda, tadı da ruhlarda leziz tatlar bıraktı.

Telefonla Rezervasyon: 0322 215 00 00 | 0530 414 55 55

DETAYLAR
09 Kasım 2018 Cuma
Geçmiş Etkinlik
24 Ekim 2018 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK Keşfet | Chef Meyhane

“Hayat TEK Keşfet” buluşmalarının yeni sezonda ilk durağı Arnavutköy’deki muhteşem manzarası, sıcak atmosferi ve leziz lezzetleri ile Chef Meyhane’ydi. Katılımcılar bu özel “Hayat TEK Keşfet” tecrübesinde keyifli muhabbetiyle sevilen radyo programcısı Geveze’nin “Geveze ile Hayata Dair Sohbetler” muhabbeti ve rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbeti ile unutulmaz bir gece yaşadı. Chef Meyhane’nin geceye özel menüsü de damaklarda leziz tatlar bıraktı.

DETAYLAR

Hayat TEK Keşfet | Hisar Balıkçısı

Hayat TEK Keşfet'in son keşif durağı birbirinden lezzetli mezeleri ve yemekleriyle Hisar Balıkçısı'ydı. Keyfimiz rakı üstatları Mehmet Başkaya ve Zafer Oylan'ın doyumsuz sohbetiyle katlandı, benzersiz ve lezzet dolu bir gece yaşadık.

DETAYLAR
10 Mayıs 2018 Perşembe
Geçmiş Etkinlik
24 Nisan 2018 Salı
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK Keşfet | Kiva Bomonti

"Hayat TEK Keşfet" lezzet keşfi bu kez de Anadolu mutfağının hakkını veren Kiva Bomonti'de yaşandı. Gündüzünde güneşin içimizi ısıttığı keyifli bir İstanbul akşamında katılımcılar, damakları şenlendiren Kiva lezzetlerinin yanına rakı üstadı Mehmet Başkaya'ın doyumsuz sohbeti de eklenince benzersiz bir keşif keyfi yaşadı.

DETAYLAR

Hayat TEK Keşfet | Four Seasons Bosphorus

Hayat TEK Keşfet heyecanı bahar kendine iyiden iyiye hissettirdiği güzel bir İstanbul akşamında Four Seasons Bosphorus’un enfes Boğaz manzarasıyla yaşandı. Geceye özel hazırlanan menüyle katılımcılar yeni lezzetlerin keşfetmenin keyfini yaşadı. Tarihçi ve seyahat rehberi Saffet Emre Tonguç’un İstanbul sohbetleri, rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz muhabbeti geceye unutulmaz tatlar kattı.

DETAYLAR
11 Nisan 2018 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik
27 Mart 2018 Salı
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK Keşfet | Mythos

"Hayat TEK Keşfet" heyecanı bahara göz kırpan güzel bir İstanbul gecesinde, Mythos'ta, Haydarpaşa'nın nostaljik atmosferinde yaşandı. Tarihçi ve seyahat rehberi Saffet Emre Tonguç ve üstat Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbetiyle muhabbet hiç durmadı.

DETAYLAR

Hayat TEK Keşfet | Agora Meyhanesi

24 Ocak’ta Tat Dedektifi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğimiz, Saffet Emre Tonguç’un lezzet keşifleri ve Mehmet Başkaya'nın eşsiz sohbetiyle harika geçti!

DETAYLAR
24 Ocak 2018 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik
Sosyal medya hesapları üzerinden #HayatTekKeşfet etiketi ile paylaşılan fotoğraflar Hayat Tek Keşfet platformu içerisinde yayınlanabilir. Eğer fotoğrafınızın bu platform üzerinden kaldırılmasını istiyorsanız, bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.