En güzel mezeleri, en keşfedilesi mekan lezzetlerini
doya doya keşfetmek için 18 yaşından büyük olmalısın.

Hayat TEK İstanbul'un Lezzetlerini Keşfet

Ali İhsan Varol’un “Hayattan Kelimeler” muhabbeti ve Rakı Üstadı Mehmet Başkaya’nın doyumsuz sohbeti eşliğinde 25 Nisan’da, Cibalıkapı Ataşehir’de buluşalım. Bu özel keşif gecesinde sen de bize katıl! Biletler Mobilet'te!

DETAYLAR
25 Nisan 2019 Perşembe
Geçmiş Etkinlik
21 Mart 2019 Perşembe
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK İzmir'in Lezzetlerini Keşfet

“Hayat Tek Keşfet” heyecanı güzel İzmir’deydi. Muhteşem körfez manzarası ve leziz lezzetleri ile Veli Usta Körfez’de buluştuk. Sevilen radyo programcısı Geveze muhabbeti koyulaştırdı, rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbeti geceyi renklendirdi.

DETAYLAR

Hayat TEK İstanbul'un Lezzetlerini Keşfet

Ali İhsan Varol’un “Hayattan Kelimeler” muhabbetine ve rakı üstadı Mehmet Başkaya’nın doyumsuz sohbetine damakta eşsiz tatlar bırakan Zıpkın Arnavutköy’ün özel menüsü de eklenince unutulmaz bir gece yaşadık!

DETAYLAR
06 Mart 2019 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik
19 Şubat 2019 Salı
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK İstanbul'un Lezzetlerini Keşfet

Hayat TEK Keşfet’in dünkü etkinliğinde Koço’nun Prens Adaları ve Tarihi Yarımada’yı karşısına alan büyülü atmosferinde tarihçi ve seyahat rehberi Saffet Emre Tonguç ve Rakı Üstadı Mehmet Başkaya ile unutulmaz bir keşif gecesi yaşadık. Koço’nun geceye özel menüsü leziz tatlar bıraktı!

DETAYLAR

Hayat TEK Adana’nın Lezzetlerini Keşfet

Hayat TEK Keşfet buluşmaları lezzet diyarı Adana’da devam ediyor! Bu sefer ki lezzet keşfi durağımız Onbaşılar Restoran. Bu eşsiz keyif tecrübesinde üstad Mehmet Başkaya’nın keyifli muhabbeti ve yazar Aret Vartanyan’ın ezberbozan “Bir ‘dem’ Muhabbet”i bizlere eşlik edecek. Biletler Mobilet'te!

Telefonla Rezervasyon: 0322 215 00 00 | 0530 414 55 55

DETAYLAR
09 Kasım 2018 Cuma
Geçmiş Etkinlik
24 Ekim 2018 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK İstanbul'un Lezzetlerini Keşfet!

“Hayat TEK Keşfet” buluşmaları yeniden başlıyor. İlk durak ise Arnavutköy’deki muhteşem manzarası, leziz lezzetleri ile Chef Meyhane. Bu eşsiz keşif tecrübesinde keyifli muhabbetiyle sevilen radyo programcısı Geveze bizimle olacak. “Geveze ile Hayata Dair Sohbetler” muhabbeti koyulaştırırken, rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbeti de geceyi unutulmaz kılacak. Biletler Mobilet'te!

DETAYLAR

Hayat TEK Hisar Balıkçısı'nın Lezzetlerini Keşfet

Hayat TEK Keşfet'in son keşif durağı birbirinden lezzetli mezeleri ve yemekleriyle Hisar Balıkçısı'ydı. Keyfimiz rakı üstatları Mehmet Başkaya ve Zafer Oylan'ın doyumsuz sohbetiyle katlandı, benzersiz ve lezzet dolu bir gece yaşadık.

DETAYLAR
10 Mayıs 2018 Perşembe
Geçmiş Etkinlik
24 Nisan 2018 Salı
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK Anadolu'nun Lezzetlerini Keşfet

"Hayat TEK Keşfet" lezzet keşfi bu kez de Anadolu mutfağının hakkını veren Kiva Bomonti'de yaşandı. Gündüzünde güneşin içimizi ısıttığı keyifli bir İstanbul akşamında katılımcılar, damakları şenlendiren Kiva lezzetlerinin yanına rakı üstadı Mehmet Başkaya'ın doyumsuz sohbeti de eklenince benzersiz bir keşif keyfi yaşadı.

DETAYLAR

Hayat TEK Tarihi Lezzetleri Keşfet

Hayat TEK Keşfet" heyecanı bahar kendine iyiden iyiye hissettirdiği güzel bir İstanbul akşamında Four Seasons Bosphorus’un enfes Boğaz manzarasıyla yaşandı. Geceye özel hazırlanan menüyle katılımcılar yeni lezzetlerin keşfetmenin keyfini yaşadı. Tarihçi ve seyahat rehberi Saffet Emre Tonguç’un İstanbul sohbetleri, rakı üstadı Mehmet Başkaya'nın doyumsuz muhabbeti geceye unutulmaz tatlar kattı.

DETAYLAR
11 Nisan 2018 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik
27 Mart 2018 Salı
Geçmiş Etkinlik

Hayat TEK İstanbul Lezzetlerini Keşfet

"Hayat TEK Keşfet" heyecanı bahara göz kırpan güzel bir İstanbul gecesinde, Mythos'ta, Haydarpaşa'nın nostaljik atmosferinde yaşandı. Tarihçi ve seyahat rehberi Saffet Emre Tonguç ve üstat Mehmet Başkaya'nın doyumsuz sohbetiyle muhabbet hiç durmadı.

DETAYLAR

Hayat TEK Agora Meyhanesi'nin Lezzetlerini Keşfet

24 Ocak’ta Tat Dedektifi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğimiz, Saffet Emre Tonguç’un lezzet keşifleri ve Mehmet Başkaya'nın eşsiz sohbetiyle harika geçti!

DETAYLAR
24 Ocak 2018 Çarşamba
Geçmiş Etkinlik
Sosyal medya hesapları üzerinden #HayatTekKeşfet etiketi ile paylaşılan fotoğraflar Hayat Tek Keşfet platformu içerisinde yayınlanabilir. Eğer fotoğrafınızın bu platform üzerinden kaldırılmasını istiyorsanız, bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.